MICHALSCY RENOWACJE

O nas - Naprawa pianin i fortepianów

Witaj w naszej pracowni.

RENOWACJA PIANIN I FORTEPIANÓW

Naprawa pianin i fortepianów w naszym życiu nie pojawiła się przypadkowo. Za wszystkim czego doświadczamy stoi człowiek i tradycja, tak właśnie jest w przypadku naszej firmy.
Pasja i zamiłowanie do muzyki przekazywane  z pokolenia na pokolenie zaowocowała powstaniem rodzinnej pracowni artystycznej sygnowanej naszym nazwiskiem – Michalscy Renowacje.
Działalność renowacyjna to wieloletnia praktyka i unikalne umiejętności, które zdobyliśmy w zakładach rzemiosła artystycznego pod okiem mistrzów dla których szacunek do pracy oraz jakość były priorytetem.
Wiedza i doświadczenie każdego z Nas oraz przestrzeganie wpojonych zasad przekłada się na jakość realizowanych prac.
Wszystkie czynności przeprowadzane w trakcie renowacji wykonujemy z dbałością o każdy szczegół, z zachowaniem technologii w której dany instrument bądź mebel został wykonany.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem.

narzędzia stolarskie
noga fortepianu zabytkowego

Nasza misja

To dawać innym poczucie radości

Nasza praca tworzy naszą kulturową tożsamość i wzmacnia poczucie przynależności do społeczności lokalnej czy też narodowej,  określa nasze miejsce w świecie z czego jesteśmy dumni jako spadkobiercy tradycji naszych przodków.
Mamy nadzieje, że nasze umiejętności i wiedza przysłuży się w ocaleniu wielu starych i zniszczonych instrumentów czy też mebli przywracają im ich dawny blask.
Dzięki zastosowaniu oryginalnych metod zgodnych z kodeksem renowacji następne pokolenia będą mogły doświadczyć kunsztu rzemiosła z minionej epoki.

POZNAJ

Nasz zespół:

Jakub Michalski

Sebastian Michalski

Tymoteusz Michalski

Marek Michalski

nasze

DOŚWIADCZENIE

narzędzia stolarskie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Strojenie oraz naprawa pianin i fortepianów - Warszawa, Polska, Europa

lub zadzwoń:  +48 510 125 009